78-letni kulturysta wegetarianin

Jeśli kiedykolwiek był udany reklama promowanie diety wegańskiej, myślę, że się urodził. 78-letni kulturysta nie wystarczy, aby dieta i białko spożycie kulturystyka forum wegetarianinem musi rozwiązać, aby nie jeść mięsa, a także do czynienia z kulturystyką.

Nowa kampania okazja PETA Jima Morrisa pokazać światu, co można osiągnąć w wegetariańskim stylu życia i tonowania powiązania. Morris jest żywym przykładem tego, co jest możliwe dla wszystkich diety wegańskiej i kwestionuje pogląd, że zrównoważona dieta wegetariańska nie może być zdrowe.

Jim ikony rzeźby stanowią dla PETA, a kulturystyka forum wszystko-nowa kampania wzywa następującą myśl: “Pomyśl, zanim jeść”

Reklama, która pojawiła się z Jimem, staram się zachęcić ludzi, aby być dobrym sposobem na zdrowie mięśni, zmniejsza ryzyko otyłości, chorób serca, nowotworów, cukrzycy i ryzyko udaru mózgu.

Na pewno nie po stronie kulturystyka jest bardziej sucha i szczupła talia i mniej wielkie masy mięśniowe ich inspiracją, ale jeśli spojrzeć na niego, to wszystko w wieku 78 i száműzésével mięsa osiągnął, uważa się za wzorowe osiągnięcia.

Kiedykolwiek Jim pojechał także w sporcie kulturystyka forum wyczynowym, bardziej prestiżowy konkurs kulturystyki uczestniczył, ale przyznaje, że od czasów względu na choroby stawów, a w 1985 roku wycofał się z zawodowego testépítésből dzięki wegetariańskiego stylu życia czuć się zdrowiej niż kiedykolwiek. Przede wszystkim, w 2000 roku, przeszedł na wegański styl życia, co oznaczało zmianę diety wegańskiej, że w końcu wygnany do kuchni żywności pochodzenia zwierzęcego.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s