Najpiękniejsze kobiety profilowane kształtowaniu

Czy przyznać, czy nie, my kobiety, ważne jest to, że możemy jak ktoś, ale przede wszystkim do nas samych i naszej odbiciu lustrzanym. Jaka jest kolejność władców kulturystyka forum nas tkwi w oku? Co było pierwsze spojrzenie na niego. Dobre oko na przebieg, piękne policzki, / cycki / coś innego .. ale ładna zgrabna ciasny tyłek i uda są kuszeni niepokojący widok. Oto kilka ćwiczeń twoje uda i tyłek kształtowaniu feszesítéséhez.

Przysadzisty

Jest wiele kobiet z masy guggolástól partii, a na pewno jest to, co naprawdę świeci się cały nasycić i zaokrąglone kształty. Jeśli jesteś trochę soli płaska, jeśli masz to, praktyka ta może również pomóc fakt. Przysiad jest bardziej wąsko i czworogłowego zewnętrzny combizmot napina. Szeroki przysiad i skorzystać z wewnętrznego combizmot.

Konstrukcja: neck posiada pręt umieścić dowolną masę na kucanie pasków przewijania musi zejść, albo szeroko lub wąsko Crouch End się. Ważne jest, aby wznieść skończyć jak żołnierzy. D. tribal utrzymać prosto, czekamy unosząc podbródek, głowa pochyliła lekko do tyłu. Szczególnie polecam dla początkujących tylko gołe przysiady bar.

Błędy trzeba uważać na: Po pierwsze, rozgrzać kulturystyka forum ten obszar o gładkiej, guggolásokkal niewielki lub żaden ruch waga bieżni. Nie kucać tylko do połowy, ale o ile to możliwe, który nie jest jeszcze w combkc3b6zel.jpgviseli kolana. Oszczędzić talii, pasek derékmerevítő korzystne, jeśli poprosisz. Wiele osób popełnia błąd, że prawie pochylony do przodu, z dołu lub gogle są realizowane. Błąd musi być umieszczony na plecach prawie cały ciężar pręta.

Siedzi Combtávolítás

Popsiból ten skorzystać z tak zwanego bocznej lovaglóizmot. Wiele pań, jest wrażliwy i jest zależny od typu, ale jest warunkiem naprawy. Realizacja takich praktyk jest najbardziej skuteczny podczas utrzymania masy ciała przy niewielkim wysiłku eszközölsz.

W formálásnál tyłek nie obawiać się stosowania dużych ciężarów. Ze względu na to duże grupy mięśni, reaguje z odpowiednio dużym obciążeniu. Oczywiście, wagi stopniowo kulturystyka forum podnosić ich obciążenia képességedhez przestępstwa. Prawidłowe korzystanie z kuchni po raz pierwszy zalecane przez trenera z prośbą o pomoc.

To było tylko kilka praktyk w tej dziedzinie, przesuwając, bo kto chce być rozcieńczona uda, nie ma, że ​​punkty, aby zwiększyć głośność. Podobna sytuacja jest w tak popsinál spektrum praktyk w tym obszarze może być bardzo zróżnicowana.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s