Najsilniejszy na świecie rodzina

Słynny amerykański kanał telewizyjny przyniósł nam ekranie najtrudniejszych rodziny na świecie. Co najmniej tytuł serii odnosi się do tego: “Najsilniejszy Rodzina w świecie”. Niestety, nasz kraj nie osiągnął jeszcze projekcji, zamiast tego, można zobaczyć serial “Miód Boo Boo kulturystyka forum na scenie” był chorobliwie otyłych głównych bohaterów. Ale dziś nie o nich, bo mogą go znaleźć w telewizji, ale kto ma najmniejszej różnicy, aby być interesujące dla nich nie została jeszcze zaplanowana na prime time.

Nick i Callie jest silne wartości stanowią obszar fizycznej. I to nie jest nawet od dzieci wyjątków. Ojciec, Nick, silny konkurent mężczyzna, pracując w pełnym wymiarze czasu pracy jako kierownik sprzedaży w firmie napojów. Callie jest osobisty trener. Dzieci chodzą do szkoły, więc to pozostawia im znacznie mniej czasu na długie godziny podnoszeniu ciężarów, które nie oszukujmy się, w ich przypadku nie byłoby to zbyt zdrowe. Jednak z rodzicami są świadomi i radzić sobie z rzeczy w miejscu dotyczące sadzonek treningu. Zanim ktoś b y kulturystyka forum pomyślał, że rodzice nie są w stanie podnoszenia wytwarzania energii. Mimo, że dzieci nie wydają się spędzać dużo czasu przed telewizorem, ale spójrzmy na przeciętnego amerykańskiego dziecka codziennie TVznek cztery godziny dziennie. Im bardziej są one uznawane za nienadające się rodziców, a także szkodliwe dla dzieci. Zobacz matkę Miód Boo Boo .. pfejjj …

Pewnie chłopaki w sporcie rzadziej cierpią wypadek pod nadzorem rodziców, podobnie jak inne ulicy sportu. np. jazda na rowerze lub Street Football. Badania pokazują, że KidsHealt.org do Ameryki każdego roku około 300.000 dzieci cierpi na rowerze wypadku .. nie wiem, że ta rodzina nie widział, czy nie tę statystykę, ale konkluzja wydaje się prawidłowe, ponieważ wolą trenować je w garażu, niż je zobaczyć zatłoczone deskorolce ulica. Ponadto dzieci uczą się samodyscypliny i pewności siebie albo będzie zajęć sportowych w kulturystyka forum szkole. Wtedy mówię cicho, ale istnieje wiele szkół dla najmłodszych .. idiotów terroryzujących kontrast mechanizm samoobrony może spowodować olajozottabb szkolenie i wsparcie ze strony rodziców.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s