Śmierć najmniejszej kulturysta świata

Chociaż wiadomości nie istnieje, mamy również do czynienia z nim i po prostu chciałem, aby uczcić w ten sposób ma również Aditya Dev, najmniejszy kulturysta świata. Anno chodził po Internecie dla wielu filmów na jej temat, więc prawie każdy słyszał / widział, ale wiadomość o śmierci prawie kulturystyka forum wszystkich unikać – jak byliśmy.

Student indyjskiego pochodzenia, nazywany Romeo tancerz-sportowiec urodził się 1 listopada 1988 roku, najpierw jako tancerz i został w lokalnych mediach. Jego życie zaczęło się dopiero później postanowił kulturystyki, która nie została wymyślona specjalnie dla jej ciała i wymiarach sportowych w wyniku, poza tym – według wstępu – podobał mi się pokój, kiedy tylko mógł i ukształtowało się. Pomimo ciężaru 9 kg Arnold przedstawia średnie ciśnienie dwa funtów, które jest proporcjonalne do aż 22 funtów osoby 95 funtów uczyniłyby, więc nie kulturystyka forum uważa się za małą wydajność. Na wysokości 84 centymetrów i był poza 51-calowy mellbőséggel “chwalił”.

Zmarł we wrześniu 2012th 13 z powodu pęknięcia tętniaka mózgu. Brzusznej (tętniak) w 2008 r. rozpoznano, mimo nadal uciążliwych sportu, które sprawiło, że chyba tylko gorzej, a później przyczyniły się do jej śmierci.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s