Tak nie trafisz do domu leżącego

Niektóre z kulturystów rekreacyjnych (takich jak ja), a nie pokoju byłby raczej utrzymywane w domu wolny pokój w tym czy to oznacza, co jest bardzo korzystne, aby nie trzeba iść daleko, jeśli chce szkolić ludzi, nie ma najmu, muzyka Kocham cię, nie trzeba stać w kolejce do aktywów kulturystyka forum i nie ma zapach potu innego. Wadą potencjalnie możliwym i źle wykonanej odrobinie praktyki i bardzo duże ryzyko, że jeśli się krzywda, to jesteśmy sami w kłopoty. Wideo poniżej pokazuje w celach edukacyjnych, dobrze ilustruje jak można wykonywać w domu:

Ci, którzy nie byli do końca jasne, pochodzą z błędów:

Praktyka budowy pozostawia wiele do życzenia, jak w tej pozycji (jak ułatwianie handlu), to szanujący się “Gyurós” nie robi wyciskaniu. Niektóre rasy nie są dozwolone, jest rzeczą oczywistą, że w czasie treningu tylko osiągnąć to, aby niektóre grupy mięśni są pominięte w grze, tym bardziej uprościć praktykę ławeczce i punkty, które nie były istotą.
To jest bardzo ważne dla tego manewru będzie skuteczne wsparcie za nami, ale przynajmniej w pobliżu. Nie jest to najlepsze rozwiązanie dla brata 50-funt, którzy nie mogą zabrać do domu teszkóból jednocześnie 2-kilogramowe siatki ziemniaki, zwłaszcza, że ​​połowa praktyce chce wysiąść oglądać Pokemony.
Wspaniałą rzeczą wycieku i jego kulturystyka forum zasięgu (punkt, kiedy mają pewną wagę nie może go skończyć), ponieważ w tym przypadku staje się naprawdę impulsów w mięśniach, ale z nich, możesz wybrać się, jeśli jesteś pewien, że wiesz o nas ociera 100 funtów . Czuł presję po pierwszym facetem, który nie zniknie w sekundę, które odbyło się w okolicznościach, to było zupełnie niepotrzebne i niebezpieczne dla drugiego ciśnienia, aby dostać się zaczęło.
Olive: To się na ten temat. jest jak przed wisiały dobrze zwraca węzeł na linie, aby upewnić się, aby być stabilny, jeśli jest już wychodzić. To rozwiązanie, wszyscy zapomną! Jeśli trenujesz sam, nigdy nie dokręcić pierścienie, z wyjątkiem oczywiście tych praktyk, które zazwyczaj kulturystyka forum wymagają hantle są, lub w miejscach, które tworzą światło rzut / spadek wagi specjalnie. Wyciskaniu, 45 ° ciśnienie nie jest tak, że jesteśmy sami, że jest to dobra droga ucieczki może być ostrożnym boczne poszycie, na którym najbardziej, że należy zwrócić uwagę na, jak spada z jednej strony masy po drugiej stronie będzie wyciągnąć cię z powrotem, więc jeśli nie Nasze skrzynie kruszone razem, to są szanse, że Twoja skóra może żegnamy na chwilę wokół ramienia, spowodowało nagłe ruchy i łzy mięśni na húzódásokról już sam.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s