Top 10 Movie Stars Transformacja

Strona nie tylko gwiazdy filmowe i bajki życia, czasami to nie wystarczy, aby zrobić swój talent filmowy, ale musisz pozbyć się brutalnych diety, lub po prostu wziąć sobie sporo kilogramów tłuszczu i mięśni. W dzisiejszym postu patrzymy na gwiazdy, którzy byli, którzy ich zdrowie, a kulturystyka forum ich ciała były prawie bez wysiłku się na śmierć, albo na czczo przez kilka tygodni, że ich charakter jest uosobieniem jak lepiej.

10 Matt Damon

Dziesiąte miejsce mamy Matt Damon, który informatora! c. Na filmie tak dużo jadł rogaliki, foie amennyitől 13 funtów. Po filmie, oczywiście, natychmiast się nadmiaru, w kulturystyka forum przeciwnym razie nie musiałby chodzić bardziej z jego najlepszym przyjacielem Benem Affleckiem.

Renee Zellweger 9th

2001 “vajonmér” pojedynczy film chyba każdy wie (Dziennik Bridget Jones), mam kilka osób wie jednak, że panna Renee była smukła trzcina przed i ze względu na rolę miałem całą noc besütiznie. Węglowodanów dieta 15 funtów dzięki opóźnionego rozpoczęcia filmowania. Przyrost masy ciała i stanu tłuszczu inaczej tak zużyte, że druga część 2004 r. był tylko dlatego, że chciał wziąć na nowym “lekarstwo”. Panie jak wiemy, takie “liftezések” już bardzo szkodliwy, nie tylko ze względu na ich hormonalnych, ale także trwale zmienić kształt niektórych części ciała, przyczyny i naszego największego smutku dla nas.

8 Russell Crowe

8 i tuczu kategorii Najlepsza Crrowe Russell w czołówce w 29,5 funta przyrost masy ciała przez siebie, a następnie sieć kłamstw dla dobra filmu. Ten rodzaj przekształcenia muszą być zadowoleni, ponieważ udało się w ciągu kilku miesięcy i prawdopodobnie radośnie zabrakło lodówki na noc, choć istnieje podejrzenie, że ja też spadł 1-2 Gainer wstrząsnąć nudnych godzin.

7 Jessica Biel

Oto kategoria biegaczy Gyurós. Zostały one zawarte w drugim bloku, ponieważ wzrost masy mięśniowej związane z dobrem kajálások i zabawnych ćwiczeń, które chciałbym mieć więcej wytrwałości niż pierwszego bloku fánkozásai. Jessica Blade: Mroczna Trójca c. Z powodu filmu zaczął ugniatania i szálkásításba, które nie oszukujmy się szczególnie piękne i smak esre nie udało, nie jest zaskakujące, że kilka lat kulturystyka forum później ráröppen Justin Timberlake.

6 Ryan Reynolds

Kolejnym aktorem, który był Blade: Mroczna Trójca wygnany do siłowni. Osobiście, mały podbródek i ciągnąc oldalemellés kursach leczenia zostały zaoferowane jedną z tych ramion, ale wynik jest nadal zdecydowanie znośne.

5 Chris Evans

Podejrzane problemy tak-łowiectwo stoi sam Chris Evans Kapitana Amerykę wystarczająco kikupálta obracać, a nawet wcześniej, że był bardzo czysty w pierwszej części Fantastic Four (prawy obraz), Kapitan Ameryka naprawdę wziął się w garść.

4 Matthew McConaughey

Aktor jest nie do opisania i okropnymi nazwami uwolnione dla dobra filmu, zanim zmarła z niektórych izomtól, która została pokryta z małym ciele, ale to wystarczyło, aby nas głodny się na czwarte miejsce. Jak legőrületesebb najgorszej fazie diety i głodu, więc zasłużenie prowadzi listę Dieta klubu.

Jared Leto 3

Artysta-śpiewak spadła również sporo kilogramów przed śmiercią był ze względu na film, który można przekształcić w bardziej wiarygodne podmioty pacjentów z AIDS. Jared stracą nie tylko waga jest dobra, film Rozdział 27, którego zabójca Johna Lennona w podgardle zwrócił dorosłego, który prawdopodobnie nie wychodzimy na ulicę.

2 50 Cent

Pięćdziesiąt procent w 2011 roku, rozpoczął się diety na bazie cieczy do filmu Things Fall Apart wszystkie, przez codzienne trzygodzinne treningi uzupełnione siebie i doprowadził go do csontsoványsába. 25 kilogramów w 9 tygodni, co było na tyle, aby nowy wygląd nikt nie do przyjęcia go o autografy i drugim miejscu znajduje się na naszej liście.

1st Christian Bale

Tada, pierwsze miejsce przyjechaliśmy, Christian Bale był wątek z jelita Mechanicznej powodu, który był w roli filmowej. Po zabawne mowy przyjść jak nie ukrywa wyżywieniu śmieszne: kawy, papierosów i jednego jabłka dziennie, jako całkowitej spożycia. Czapki z głów, zwłaszcza, że ​​ani psychicznie, ani fizycznie nie bardzo do niego, a później zwracane zagnieść wyjazd do samego Batmana bardzo.

Podobał mi się post? Chcesz zobaczyć więcej przed? Jak-olj nas i nie zabraknie!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s