Wagi zostały zapisane anoreksję

Lisa Krzyż ( 35 ) jakonastolatka zajęło mi około 500 kalorii dziennie i musiał nosić ubrania dla dzieci były bardzo cienkie . Waży ledwie osiągnął 41 kg . Ale życie miało decydujący wpływ na dzień odkryłem świat kulturystyki kobiet. Zmienił Fast 10 posiłków dziennie , a teraz wydaje się zdrowsze i bardziej pewni siebie niż kiedykolwiek .

Pani Krzyż spożywać około 5000 kalorii dziennie , głównie owies, ryż , indyk, białko trzęsie lub wykonane . Mówisz .. ” nigdy nie czułem się tak szczęśliwy , kobiecy i seksowny siebie . Jako kulturysta musisz być krytyczny wobec siebie , bo zawsze można poprawić , ale czuję się pewnie w mojej skórze . ”

Jak hartowana na przestrzeni lat,stosunek do żywności zmienił się całkowicie. Niejedzenie ,smak, jeść zamatáért – Paliwo postrzegane jako przekąskę , co koronę boi się , co zrobi ze swoim ciałem .

Nastolatki nie są entuzjastycznie nastawieni do niczego w nocy i spał tylkokilka godzin . W swoim wolnym czasie on siedział w swoim pokoju , całkowicie odwrócił się , jego rodzina i przyjaciele , coraz więcej konfliktów pojawiły. Punktem zwrotnym w jego życiu , kiedy to miało miejsce stałe dreszcze , bóle serca i bóle stawów oprócz względnej prysznicem była pełna włosów i włosy zaczęły tracić swoją koronę .

” Mieliśmy dwie możliwości : . Lepiej mi się , czy stan stale się pogarsza powoli i całkowicie rozkładowi ”

Potem przeniósł się do Japonii jako nauczyciel języka angielskiego , gdzie spotkała się z kulturystą , który później również przeniesiona . Jego ösztökélésére rozpoczął pracę z wagą , a następnie wziął więcej entuzjazmu dla kulturystycznej karierze. ” Tam otrzymał w Japonii . Zupełnie inna mentalność japońskiego stale diety , danie główne, ryby , ryż , i to wszystkie zdrowe przekąski . ”

Lisa wróciła do Japonii po czterech latach , w tym samym czasie otwarta na lokalnej siłowni , było wiele podobnych zainteresowaniach z chłopakiem . Który później udał się do Las Vegas na konkursie Miss Olympia . Byli pod wrażeniem tego, co zobaczył tam, więc postanowił przekazać samą konkurencję . W tym celu , podścisła dieta i ciężki trening rozpoczął . Wynik nie jest opuszczony :Pierwszy wyścig osiągnął drugie miejsce w krajowych Amatorskich Kulturyści odbyła stowarzyszenie Southportban ‘ – na . Rok późniejBrytyjczycy zwycięstwo w Wielkiej Brytanii BFF KC .

Do dziś , zwłaszcza dni mijają ćwiczeń , siłownia obejmuje wydatki na działania i modelowanie . Czują się szczęśliwi i atrakcyjne , i nie wyobrażam sobie życia bez kulturystyki . Jego marzeniem jest , aby zakwalifikować się do Pani Olimpii i że pewnego dnia mógłby być najlepszym kulturystą na świecie – ” To wskazówka kulturystyka ” – powiedział.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s